تبلیغات
پی سی پروگ - سریال خانه بی پرنده شبکه تهران

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 8 مهر 1389

 عکس سریال خانه بی پرنده در شبکه تهرانشبکه تهران از امشب سریالی را به آنتن پخش خواهد سپرد که با آن‌که مضمونی اجتماعی را دستمایه کار قرار داده است، اما می‌توان لایه‌های مختلفی از ۸ سال دفاع مقدس را هم در آن دید.

ادامه مطلب سریال خانه بی پرنده از هفته اول مهرماه در شبکه تهران

 عکس سریال خانه بی پرنده در شبکه تهرانشبکه تهران از امشب سریالی را به آنتن پخش خواهد سپرد که با آن‌که مضمونی اجتماعی را دستمایه کار قرار داده است، اما می‌توان لایه‌های مختلفی از ۸ سال دفاع مقدس را هم در آن دید.


این سریال «خانه بی‌پرنده» نام دارد که آن را کاظم معصومی برای گروه فیلم و سریال شبکه تهران کارگردانی کرده است. قرار است این سریال روزهای زوج ساعت ۱۹ روی آنتن برود.

«خانه بی‌پرنده» داستانی اجتماعی ـ خانوادگی را روایت می‌کند. دختری به نام زهرا در ۲ سالگی در آغاز جنگ تحمیلی عراق علیه ایران مفقود می‌شود. مفقود شدن این دختر، زندگی پدر و مادر او را سال‌ها تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. حاج‌عباس مودت و مرضیه پدر و مادر دختر در طول این سال‌ها به دنبال یافتن فرزند خود هستند، اما هر چه بیشتر تلاش می‌کنند، کمتر نتیجه می‌گیرند تا این‌که پس از ۲۷ سال ناگهان دخترشان پیدا می‌شود. اشتیاق این زوج برای مواجهه با دخترشان وصف‌ناپذیر است. با ورود دختر به خانه حاج‌عباس و مرضیه، زندگی این زوج سالخورده آرام آرام رنگ و بویی دیگر می‌گیرد.

در این سریال روناک یونسی نقش زهرا را بازی کرد، و سعید نیکپور و آهو خردمند هم به ترتیب در نقش‌های حاج‌عباس مودت و مرضیه هنرنمایی کرده‌اند. به جز این بازیگران، هنرمندان دیگری چون شهروز ابراهیمی، اسماعیل خلج، محمد ابهری، جعفر دهقان، پیام اسکندری، کاظم افرندنیا، صدرالدین حجازی، محمد حاتمی، ساقی زینتی، کامران فیوضات، مینا نوروزی، میثاق جمشیدی، لاچین دربندی، کسری ذوالفقاری، آذین سواحلی، علی طاهرخانی، سوگل طهماسبی، آرش عظیمی، ابوذر فرهادی‌ستار، محسن فرهانی، اکبر قدمی، سامیه لک، حمیدرضا مرادی، فریدون محرابی و سارا نازپرور به هنرنمایی پرداخته‌اند.

فیلمنامه این سریال را شعله شریعتی نوشته و محمدرضا چراغعلی هم کار آهنگسازی این اثر را به عهده داشته است.

به گفته امیرحسین شریفی، تهیه‌کننده این سریال، کار تصویربرداری این اثر از آبان ۸۸ شروع و تا پایان خرداد ۸۹ در لوکیشن‌های مختلفی چون تهران، ورامین و خرمشهر انجام شده است. شریفی مهم‌ترین ویژگی سریال خانه بی‌پرنده را جستجو برای یافتن هویت انسان‌ها عنوان کرد و گفت: ما در این سریال علاوه بر این‌که به مسائل ۸ سال دفاع مقدس می‌پردازیم، به نوعی به حوادث انقلاب هم اشاره می‌کنیم. داستان سریال ما درباره گم شدن دختر یک خانواده است که به هنگام هجوم ارتش عراق مجبور می‌شوند او را حین فرار از آبادان به تهران در یک تنور مخفی کنند؛ اما بعد از مراجعت اثری از دختر پیدا نمی‌کنند. جستجو برای یافتن این دختر و حوادث پیرامون آن دستمایه اصلی این قصه است.

این تهیه‌کننده سینما و تلویزیون با اشاره به این‌که کار نگارش فیلمنامه این اثر از سال ۸۶ شروع شده و تا انتهای کار تصویربرداری نگارش و اصلاح فیلمنامه ادامه داشته است، گفت:‌ امیدوارم این کار به صورتی ساخته شده باشد که مخاطب از آن خوشش بیاید و با آن ارتباط برقرار کند.این سریال در ۳۲ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای از امشب از شبکه تهران پخش می‌شود. در ساخت این سریال فروغ اهتمام (مدیر تولید)، مجتبی رحیمی (مدیر تصویربرداری)، رضا مطهری (تدوین)، احمد اردلان و روح‌الله جعفربیگلو (صدابرداران)، شاهین یاراحمدی و محمداحسان اجتهادی (صداگذاری و میکس)، محسن غلامی (طراح صحنه و لباس)، هومن سودمند (خواننده) و مژده لباسچی (عکاس) همکاری کرده‌اند.

سریال خانه بی پرنده از هفته اول مهرماه

.بازیگران سریال خانه بی پرنده, بیوگرافی سریال خانه بی پرنده, تکرار سریال خانه ی بی پرنده, دانلود سریال خانه بی پرنده با لینک مستقیم, دانلود سریال سریال خانه بی پرنده, دانلود سریال سریال خانه ی بی پرنده, زمان پخش تکرار سریال خانه بی پرنده, زمان پخش سریال خانه بی پرنده, ساعت و زمان پخش سریال خانه ی بی پرنده, سریال جدید, سریال جدید تلوزیونی, سریال زیبای ایرانی, سریال های جدید ایرانی, سریال های جدید شبكه تهران, سریالهای ایرانی, سریالهای تلوزیونی, سریال خانه بی پرنده, سریال خانه بی پرنده از شبکه تهران, سریال خانه بی پرنده از هفته اول مهرماه, سریال خانه بی پرنده در شبکه تهران, سریال خانه ی بی پرنده, شبکه تهران, عکس های سریال سریال خانه ی بی پرنده
طبقه بندی: اخبار، 
برچسب ها: بازیگران سریال خانه بی پرنده، بیوگرافی سریال خانه بی پرنده، تکرار سریال خانه ی بی پرنده، دانلود سریال خانه بی پرنده با لینک مستقیم، دانلود سریال سریال خانه بی پرنده، دانلود سریال سریال خانه ی بی پرنده، زمان پخش تکرار سریال خانه بی پرنده، زمان پخش سریال خانه بی پرنده، ساعت و زمان پخش سریال خانه ی بی پرنده، سریال جدید، سریال جدید تلوزیونی، سریال زیبای ایرانی، سریال های جدید ایرانی، سریال های جدید شبكه تهران، سریالهای ایرانی، سریالهای تلوزیونی، سریال خانه بی پرنده، سریال خانه بی پرنده از شبکه تهران، سریال خانه بی پرنده از هفته اول مهرماه، سریال خانه بی پرنده در شبکه تهران، سریال خانه ی بی پرنده، شبکه تهران، عکس های سریال سریال خانه ی بی پرنده،
آرشیو مطالب
نظر سنجی
این بلاگ را چگونه ارزیابی می کنید ؟

پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin